Haldjapere loovustundide kuutasu on 35 EUR (2 või rohkem last ühest perest 30 EUR/laps), mis tuleb tasuda iga kuu 10. kuupäevaks.

Detsembri tasu on pool kuud ehk 17.50 EUR, sest läheme jõulupuhkusele alates 16. dets.

Kuutasu saab tasuda saab nii tunnis sularahas (10. kuupäevale eelnevas või järgnevas tunnis) kui ka ülekandega:

MTÜ Haldjapere
EE082200221032745167
selgitus: lapse nimi, rühm ja kuu, mille eest tasutakse.

Võimalus on osa võtta proovitunnist, mille tasu on 10 EUR. Proovitundi saame kutsuda vaid puudujate olemasolul. Proovitundi tulemiseks on kõige lihtsam helistada - 53037277 - ja uurida vabade kohtade olemasolu.

MIS SIIS SAAB, KUI EI SAA TUNDI TULLA?
  • Puudumise korral raha tagasi, ega järgmisesse kuuse edasi ei kanta/arvestata.

  • Kui te ei saa haiguse tõttu või muul põhjusel tunnis osaleda, võite saata tundi mõne oma SÕBRA. 

  • Kui aga ka sõber ei saa tulla, saate kohtade olemasolul teha puudumisele järgnevatel nädalatel enda tunnile lisaks 1 LISATUNNI (ehk siis 2 ühesugust tundi nädalas, aga erinevatel päevadel) või nn OMA TUNDI KOOS SÕBRAGA (seda juhul, kui kohti leidub - seda saab kõige operatiivsemalt täpsusta meili või telefoni teel).

  • Kui enda rühmaaeg mõni nädal ei sobi, aga olete terved, siis vabade kohtade olemasolul pakume võimalust osaleda Haldjapere tunnis samal nädalal MÕNEL TEISEL KELLAAJAL – asendusaja tekkimisel palume silma peal hoida samuti meie FB grupis „Haldjapere loovutunnid 2020/2021“  või meilt uurida, kui FBd ei kasuta.

  • Kui aga keegi ei saa asendada ja lisatundi ei ole ka võimalik teha, saate kasutada ESMASPÄEVAST MÄNGUAEGA. Esmaspäevased mänguajad Haldjapere mängumaal kl 10:00-13:00. Niisama mänguhuvilistele loovustunnis käijatele (mõeldud ainult Haldjapere tundidest osavõtjatele) esmaspäeviti kl 10-13:00 mänguhommiku tasu 3€ laps. Reeglid mängumaal: Ole hea, jäta mängumaa ENDA JÄREL KORDA. Loe mängumaa KODUKORRAST siit: http://haldjapere.ee/sunnipaevad/kodukord 

  • Kord nädalas salvestame VIDEOTUNNI, mida saab kodus järgi vaadata ja järgi teha. Kui soovid puudumise korral videotunni linki, anna sellest sama nädala reedeks teada. Vt lähemalt siit: https://www.haldjapere.ee/loovustunnid/koduope. Uue lisavõimalusena pakume ka võimalust tellida endale PAKIKE TUNNIS KASUTATAVATE MATERJALIDEGA (tellitud materjalidele tuleks siis hiljemalt reedel järele tulla).

  • Pikema puudumise korral (vajalik ette teatada) kehtib nn KOHAHOIUTASU 17,50€.
Kohast loobumisest ja muudel isiklikumat lähenemist vajavatel teemadel, palume meile kirjutada või helistada: loovustund@haldajpere.ee; 53037277