Haldjapere loovustundide kuutasu on 40 EUR, mis tuleb tasuda iga kuu 10. kuupäevaks.

Detsembri tasu on pool kuud ehk 20 EUR, sest läheme jõulupuhkusele alates 16. dets.

Kuutasu saab tasuda saab nii tunnis sularahas (10. kuupäevale eelnevas või järgnevas tunnis) kui ka ülekandega:

MTÜ Haldjapere
EE082200221032745167
selgitus: lapse nimi, rühm ja kuu, mille eest tasutakse.

Võimalus on osa võtta proovitunnist, mille tasu on 13.50 EUR. Proovitundi saame kutsuda vaid puudujate olemasolul. Proovitundi tulemiseks on kõige lihtsam helistada - 53037277 - ja uurida vabade kohtade olemasolu.

Puudumise korral raha tagasi, ega järgmisesse kuuse edasi ei kanta/arvestata.
  • Kui “oma rühma” tundi tulla ei ole võimalik, saab tulla asendustundi mõnda teise gruppi. Haiguse korral (või kui terve nädala jooksul ei ole võimalik tundi järele teha, võib enda asemel tundi saata oma sõbra ja meile sellest lihtsalt meili teel teada anda).
  • Iganädalast vabade kohtade infot saavad vanemad vahetada FB grupis  postituse all teemal: "puudumised ja asendused". Postitus on aruteluks üleval igal esmaspäeval kl 9, algava nädala kohta, seda tähistavad konkreetsed kuupäevad. 

  • Samuti on võimalik puudutud tunni asemel tulla Haldjapere Mängumaale mängima esmaspäeviti kl 10-13.

NB! Mängumaal mängimise võimalus on ainult meie loovustundides osalejatele. Mängima on võimalik tulla ka niisama, ilma puudumist järele tegemata - tasu on 3 EUR lapse kohta. Ole hea, jäta mängumaa ENDA JÄREL KORDA. Loe mängumaa KODUKORRAST siit:  http://haldjapere.ee/sunnipaevad/kodukord .

Pikema puudumise korral ja ette teatamisel kehtib koha hoidmise tasu 20 EUR ehk pool kuud.
Kohast loobumisest ja muudel isiklikumat lähenemist vajavatel teemadel, palume meile kirjutada või helistada: loovustund@haldajpere.ee; 53037277